Vandeniniai fankoilai


Ventiliatoriniai fankoilai – idealus prietaisas namo ar bet kokio kambario oro kondicionavimui vasarą ir šildymui žiemos metu.

Ne darbo metu oras per fancoila cirkuliuoja tik natūralios traukos dėka, patalpoje palaikoma mažiausia leistinoji temperatūra. Darbo metu kondicionuotas oras pučiamas per ventiliatorinį konvektorių. Padidėjus oro greičiui, stiprėja šilumos mainai, patalpai atiduodama daugiau šilumos ir joje nusistoja normali temperatūra. Fankoilas su savuoju ventiliatoriumi veikia kaip vietinis šildymo agregatas. Ventiliatoriniai konvektoriai (fan coils) verčia patalpos orą šviežiu, sausu ir švariu per labai trumpą laiko tarpą ir kartu pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu, o paduodant karštą vandenį iš šilumos siurblio ar net iš įprasto boilerio, jie ekonomiškai šildo patalpas žiemos metu.

Ventiliatoriniai konvektoriai gali būti:
- kanaliniai
- pastatomi, konsoliniai, universalūs
- kasetiniai, sieniniai
- didelio galingumo kanaliniai
- “įleidžiami” į sieną

Oro kondicionavimo srityje “ACTION CLIMA”, atstovaujamas vienintelio įgalioto atstovo Lietuvoje UAB "TECHNOKLIMATAS", yra tikras lyderis: pagrindinė kompanija Italijoje ir viena iš pirmaujančių Europoje. Ypatingas dėmesis detalėms, kokybiškos medžiagos ir moderniausia technologija užtikrina optimalų įrangos veikimą su beveik nejuntamu triukšmo lygiu, ypač mažuose greičiuose; fankoilų matmenys ir bendri dydžiai - tokie kaip standartinių radiatorių, kad būtų galima diegti juos visoje gyvenamosios ir komercinės paskirties aplinkoje; išskirtinis dizainas, numatantis tendencijas ir harmoniškai suderinamas su interjero reikalavimais; nauji elektroniniai valdymo prietaisų skydeliai su automatinėmis operacijomis, tuo sukuriant draugiškiausią vartotojui klimato įrangą iki šiol.