Šilumos siurbliai

LABIAUSIAI TAUPANČIOS ENERGIJĄ ŠILDYMO SISTEMOS

Visi nori turėti galimybę bet kuriuo metų laiku pasidžiaugti idealia temperatūra namie. „Daikin“ gali pasiūlyti didelį nebrangių šildymo sistemų asortimentą. Įskaitant, bet neapsiribojant, vandens šildymo siurblius, oro šildymo siurblius ir oro–oro šiluminius siurblius. Visi jie pasižymi šnabždesiui prilygstančiu darbu ir gali šildyti patalpas pagal jūsų pageidaujamą temperatūrą. Be to, jie idealiai prisitaikys prie dekoro.

Jums suteikiami privalumai

Pritaikomos priemonės
Padėsime jums išsirinkti idealią šildymo sistemą pagal tai, kokia jūsų kasdienybė.
Galite sujungti „Daikin“ šildymo sistemą su karšto vandens baku ir su saulės baterijomis arba be jų.

Išskirtinis energijos taupymas:
„Daikin“ šiluminių siurblių sistemos nemokamai išgauna energiją iš oro, todėl visus metus užtikrinamas energiją taupantis komfortas.

Šilumos spinduoliai
Šildymas po grindimis, tiesioginis plėtimasis, radiatoriai, konvektoriai ir t. t.
Jūs renkatės, kaip norėtumėte apšildyti savo namusOro–vandens šiluminis siurblys (žema temperatūra)

Idealiai tinka naujiems arba mažai energijos naudojantiems namams; Skirti šildymui, vėsinimui ir karštam vandeniui su pasirinktiniu saulės skydeliu; Stabili patalpos temperatūra visus metus; Žemos eksploatavimo išlaidos

Plačiau

Oro–vandens šiluminis siurblys (aukšta temperatūra)

Idealiai tinka renovuojant, keičiant tradicinį katilą; Skirti šildymui ir karštam vandeniui su pasirinktiniu saulės skydeliu; Galima naudoti su esamais radiatoriais; Stabili patalpos temperatūra visus metus.

Plačiau

Oro–oro šiluminis siurblys

Tinka bet kokiai patalpai, net jei vietos nedaug; Skirta šildymui ir vėsinimui; Lengvai ir nepastebimai sumontuojamas; Labai efektyvus ir taupantis energiją.

Plačiau

Žemės resursų šiluminis siurblys

Idealiai tinka tiek naujiems namams, tiek renovuotiems; Skirta šildymui ir karštam vandeniui; Nuolatinis šildymo šaltinis visus metus; Greitai ir lengvai sumontuojama; Mažai kenkia aplinkai

Plačiau

Hibridiniai šiluminiai siurbliai

Idealiai tinka renovuojant ir keičiant dujų katilą; Skirta šildymui, vėsinimui ir karštam vandeniui; Sujungia šiluminį siurblį su kondensacine technologija; Ekonomiška eksploatacija ir maža kaina.

Plačiau

Karšto vandens šildytuvai su saulės energija

Karšto vandens bakai su pasirinktiniu saulės skydeliu; Mažesni šilumos nuostoliai dėl aukštos kokybės izoliacijos; Tiekia karštą vandenį bet kuriuo metu pagal aukščiausius higienos standartus.

Plačiau