Oro sausintuvai

Kontroliuoti ir reguliuoti patalpų drėgmę, oro ir vandens temperatūrą.

Drėgmės kontrolė

Įrengiant vidaus baseinus, yra būtina kontroliuoti ir reguliuoti patalpų drėgmę, oro ir vandens temperatūrą. Taip pat, siekiant ekonomiško energetinių resursų naudojimo, verta numatyti antrinį šiluminės energijos panaudojimą.


Calorex Delta klimato valdymo sistemos funkcijos: o reguliuojamas šviežio oro pritekėjimas;
o aukšto naudingumo oro sausinimas;
o šilumos rekuperacija patalpos oro šildymui;
o šilumos rekuperacija baseino vandens šildymui;
o papildomas vandens ir oro šildymas išorinių boilerių pagalba;
o skirtingi darbo režimai pagal faktinį poreikį arba laiko programą;
o galimybė prijungti įrenginį prie centrinės „protingo namo“ sistemos.


Kodėl Calorex?

Calorex yra viena iš pirmaujančių pasaulyje šilumos siurblių maudymosi baseinams gamintojų ir yra pagarsėjusi savo inovacijomis, plačiu asortimentu ir produktų kokybe, sukaupusi daugiau nei dvidešimties metų projektavimo patirtį, gamybos ir tūkstančių veikiančių įrenginių daugiau nei trisdešimtyje pasaulio šalių eksploatacijos patirtimi.


Kuo įrenginys ypatingas?

Calorex Delta drėgmės šalinimo metu sukauptą energiją vėl panaudoja oro ir vandens šildymui. Tokiu būdu išorinis šilumos šaltinis reikalingas tik šiluminiams nuostoliams kompensuoti. Taip pat, vienas įrenginys, valdantis visas aukščiau minėtas funkcijas, užtikrina, kad tuo pačiu metu nevyks priešingi ir vienas kitam trukdantys procesai, kaip oro kondicionavimas ir vandens šildymas.


Oro tiekimas

Delta sistema automatiškai modeliuoja šviežio / panaudoto oro tiekimą. Tai sumažina galimą chemikalų susikaupimą, suteikia galimybę geriau kontroliuoti oro temperatūrą per šiltą orą ir sukuria nežymų vakumą baseino patalpoje, taip išvengiant oro migravimo į gretimas patalpas. Esant šaltam lauko orui, energija išgaunama iš panaudoto / grįžtamojo oro srauto, sunaudojama šviežio paduodamo oro sušildymui. Esant karštam lauko orui, modeliuose 4 – 16 šilumos siurblio procesas gali būti apverčiamas ir įrenginys naudojamas oro vėsinimui.


Asortimentas:Calorex Delta

Calorex Delta baseinų klimato valdymo sistema skirta visų paskirčių (nuo asmeninio iki visuomeninio) vidaus baseinams nuo 40 iki 360 m2 ploto.

Plačiau