LG

LG Electronics oro kondicionavimo sistemos

Išskirtinis dizainas

Švarus ir gaivus oras patalpoje tampa neatsiejama patogumo dalimi. Tačiau dažnai susiduriama su problema, kaip prie interjero priderinti neišvaizdžius, nemažai vietos užimančius oro kondicionierius. Komercinėse patalpose į tai dar galima nekreipti dėmesio, tačiau įrengiant individualų būstą siekiama stiliaus vientisumo. Puikų šios problemos sprendimą savo klientams siūlo bendrovė „LG“, gaminanti išskirtinio dizaino, puikių techninių duomenų patalpų oro kondicionierius.

Pasaulyje pripažintas prekių ženklas

Bendrovės gaminamų oro kondicionierių kokybė pripažįstama visame pasaulyje, septynerius metus iš eilės „LG“ pirmauja, kaip daugiausia oro kondicionierių parduodanti įmonė. Siekiant sukurti malonią ir jaukią patalpos atmosferą, svarbus tampa įrenginių keliamas triukšmas. Todėl bendrovė „LG“ gamina oro kondicionierius, išsiskiriančius itin žemu triukšmo lygiu. Tai užtikrinti padeda trisluoksnis mechanizmas, saugantis nuo triukšmo.

Išskirtinis gaminių dizainas yra pelnęs tarptautinius dizaino apdovanojimus. Oro kondicionieriai išsiskiria puikiomis antikorozinėmis ypatybėmis, o tai garantuoja jų patvarumą. Taigi klientui siūlomas optimalus kainos ir kokybės santykis.

Plazminė oro valymo sistema

Bendrovės „LG“ oro kondicionieriuose įrengta oro valymo sistema susideda net iš 7 specialių filtrų, oras valomas 5 pakopomis siekiant užtikrinti geriausią rezultatą. Filtrų sistema, per ją einant oro srautui, sulaiko smulkias dulkes ir pelenus, nemalonius kvapus bei cigarečių dūmus.

  • Pirminis filtras sulaiko stambias dulkes, pelenus, bakterijas.
  • Anglies filtras, susidedantis iš anglies nanodalelių, užtikrina, kad patalpos viduje cirkuliuojantys kvapai bus sulaikyti.
  • Trigubas filtras skirtas įvairiems organiniams junginiams, pavyzdžiui, formaldehidams, sulaikyti, jis taip pat sustiprina apsaugą nuo nemalonių kvapų.
  • Filtre „Nano bio fusion“ esančios biofermentų nanodalelės pro sieneles įsiskverbia į tam tikrų bakterijų ir alergenų ląstelių vidų tam, kad tiesiogiai suardytų jų branduolius. Ši technologija užtikrina efektyvesnę antibakterinę oro kondicionieriaus funkciją nei paprastesniuose produktuose.
  • Bendrovės „LG“ sukurtas unikalus plazminis filtras ne tik sulaiko dulkes ir mikroskopines daleles, bet taip pat padeda sumažinti plika akimi nepastebimų naminių erkių, žiedadulkių, gyvūnų plaukų kiekį patalpoje. Tai ypač aktualu alergiškiems bei astma sergantiems žmonėms.

DC inverteris

Naujoji bendrovės „LG“ naudojama inverterio technologija padeda gerokai sumažinti energijos sąnaudas, neprarandant oro kondicionieriaus galingumo. Pagrindinis sistemos veikimo principas tas, kad vietoj nuolatinio greičio kompresoriaus naudojamas kintamojo greičio įrenginys. Tai leidžia, pasiekus reikiamą patalpos temperatūrą, sumažinti kompresoriaus greitį, paprasčiausiai palaikant reikiamą temperatūrą, todėl nebūtina jo išjungti. Ši sistema padeda sumažinti energijos sąnaudas net iki 44 proc. Dėl inverterio taip pat galima daug greičiau (beveik du kartus) pasiekti norimą patalpos temperatūrą. DC inverterio procesorius veikia labai tyliai, jo didelis naudingumo koeficientas,optimalus aušinimo efektas.


„Artcool Stylist“ – stilingas ir elegantiškas dizainas

Trikryptė vėdinamoji sistema, kai oras sklinda per šonus ir apačią, leidžia greitai bei tolygiai atvėsinti patalpą. Siekiant užtikrinti didžiausią naudingumą, vartotojui suteikiama galimybė pačiam reguliuoti oro srautą ar visiškai išjungti vieną kondicionieriaus skleidžiamo oro kryptį. Pavyzdžiui, įjungus tik iš šonų sklindantį oro srautą galima patalpas vėdinti tik truputį, vos juntant. Įrenginys gali būti valdomas nuotoliniu pulteliu, taip pat galima nustatyti įsijungimo ir išsijungimo laikmatį, įjungti poilsio režimą. Klientas, atsižvelgdamas į savo poreikius, gali rinktis dviejų skirtingų galingumų oro kondicionierių „Artcool Stylist“.


„Artcool Inverter“ – energijos taupymas ir mažesnis triukšmas

Tai galingesni oro kondicionieriai, akį traukiantys dėl gražios išvaizdos ir aptakių formų. Vartotojus žavi tai, kad šio modelio kondicionieriai veikia labai tyliai − tik 20 dB. Taip pat, atsižvelgiant į patalpos dydį bei jos eksploatavimo intensyvumą, galima pasirinkti atitinkamą oro kondicionieriaus galingumą.


„Artcool Slim Inverter V“ − modernus ir prabangus dizainas

„Artcool“ patrauklus dizainas paverčia mechanizmą išskirtine interjero detale. Klientas priekinio skydo apdailą gali pasirinkti iš šešių spalvų paletės (veidrodinės, metalo, mėlynos, vyšninės, medžio bei balto medžio spalvų), beje, panorus skydą galima pakeisti kitu. Kaip ir anksčiau minėtieji „Artcool Inverter“, oro kondicionieriai „Artcool“ yra dviejų tipų – skirtingų matmenų ir formų (pailgas arba kvadratinis) bei galingumo. Įrenginys taip pat gali būti valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, programuojamas.


Galimybė patenkinti kiekvieno kliento poreikius

Gamintojas savo klientams taip pat gali pasiūlyti ir klasikinių baltų spalvų oro kondicionierius bei itin galingus produktus, rinkoje išsiskiriančius techninėmis ypatybėmis bei aukšta kokybe.Atsisiųskite pilną LG kondicionierių katalogą

LG katalogas