Daikin

DAIKIN kondicionieriai

„Daikin“ stilingiems vidaus įrenginiams – didelis modelių ir valdiklių asortimentas bet kokiai patalpai – priklausantys oro–oro šiluminiai siurbliai atspindi patogius, energiją taupančius sprendimus, tinkančius svetainei, voniai, biurui ir t. t.

Individualus valdymas

Galite atskirai valdyti kiekvieną įrenginį, kad nusistovėtų pageidaujama temperatūra tik tose patalpose, kuriose to reikia.

Energijos ir išlaidų taupymas

Pažangus inverteris ir šiluminio siurblio technologijos garantuoja geriausią įmanomą efektyvumą ir mažiausiais kaštais leidžia taupyti energiją.

Universali instaliacija

„Daikin“ kompaktiški oro kondicionieriai lengvai sumontuojami net ir tuose namuose, kur vietos yra nedaug.

Didelis produktų asortimentas

Esant dideliam modelių asortimentui galite rinktis tokį stilių ir našumą, kad geriausiai tiktų jūsų namams.

Daikin Europe N.V. (DENV) yra visiškai priklausomas „Daikin Industries Limited“ filialas www.daikin.com, įvairiatautė įmonė, įtraukta į Japonijos vertybinių popierių biržą, be to yra pirmaujantis pasaulinis gamintojas ir HVAC (šildymo, ventiliacijos ir oro kondicionavimo) įrangos tiekėjas, kuris taip pat gamina šiluminius siurblius ir šaldymo sistemas. Įmonė tiekia novatoriškas, aukščiausios kokybės vidaus klimato valdymo priemones, kurios atitinka kintančius gyvenamosioms, komercinėms ir pramoninėms patalpoms keliamus reikalavimus.

„Daikin Europe N.V.“ – „Daikin“ pardavimų, plėtotės ir gamybos centrinis biuras, aptarnaujantis Europą, Viduriniuosius Rytus ir Afriką. „Daikin Europe Group“ šiuo metu sudaro galybės biurų, 5 gamybinės patalpos, 17 dukterinių įmonių, 5 pardavimų biurai ir ištisas tinklas nepriklausomų prekybininkų bei pardavimo atstovų EMEA regione.


Atsisiųskite pilną Daikin kondicionierių katalogą

Daikin katalogas